2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı

 

1- Muharrem YILDIZ – MALATYA

muharrem yıldız

2- İlhami Selim BAYKÖSE – KAYSERİ

İlhami Selim Bayköse Orhan ORAK

3- Nilgün GÜRLER – KÜTAHYA

nilgün gürler

 

Bilişim teknolojileri/bilgisayar eğitiminin başarılı kılınmasını sağlayacak en önemli faktör öğretmendir. Uygun eğitim ortamları oluşturmaya çalışan, materyal geliştiren, mesleki gelişimi için bireysel çabalarda bulunan, kendi koşullarını kendisi yaratarak, yılmadan çözüm bularak diğer öğretmenlerimize yol gösterecek önemli başarılara imza atan siz değerli öğretmenlerimizi Derneğimiz olarak yalnız bırakmamak ve başarılarını örnek gösterip yaygınlaştırmak adına Teşvik / Yaratıcı Çözümler Ödülleri vermeye başlamıştır.

Derneğimiz tarafından bu yıl ilki düzenlenecek olan Yaratıcı Çözümler Ödülleri kapsamında başvurular alınmış 12 birbirinden değerli öğretmenimiz finale kalmıştır. 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Yaratıcı Çözümler Ödülleri için dernek üyelerimizin oylama süreci 22 Kasım 2016 tarihinde sona ermiştir. Öğretmenlerimizin ufuk açıcı çalışmalarına http://bte.org.tr/2015-2016/ adresinden ulaşılabilir. Tüm değerli öğretmenlerimizin başarılarının devamını dileriz. 

Baský

bte_dernegi_ödül

2015-2016 Alana Katkı Ödülü

Doç. Dr. Selçuk Özdemir

a1

Derneğimiz tarafından geleneksel hale getirmeyi umduğumuz Alana Katkı Ödülünün ilki Gazi Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Doç. Dr. Selçuk ÖZDEMİR’e verilmiştir.

Derneğimizin düzenlediği yüz-yüze ve online atölye çalışmalarında binlerce bilişim teknolojileri eğitimcisine ulaşmamızı ve örnek bir hizmeti-içi eğitim modeli sunmamızı sağlaması başta olmak üzere, eğitimlere katılmış öğretmenlerin okullarında ihtiyaç duyduğu desteği sunması, çok sayıda ilde alana ilişkin büyük bir farkındalık yaratması, eğitimcilere bölgesel hareketlere, proje ve faaliyetlere motivasyon ve ilham kaynağı olması, çalıştay, kurultay ve zirvelerde alanı başarıyla temsil etmesi, toplumsal bir bilinç ve kamu oyu oluşturulmasına büyük katkı sağlaması, bitmeyen enerjisi ile öğrenci, öğretmen, akademisyen  tüm paydaşların alanın içinden bir öğretmeni olması ve bizim gibi toplulukların çalışmalarının tümünü gönüllülük esasıyla, nezaket ve samimiyetle  yürütmesi sebebiyle ödüle değer bulunmuştur.

a11sdf

a12as

img-20160802-wa0000

Teşvik Ödülleri Çalışma Grubu
tesvikodulleri.cg@bte.org.tr

Cumhur Torun
Cumhur TorunÖğretmen / Kastamonu
Teşvik Ödülleri Çalışma Grubu Genel Koordinatörü
Prof. Dr. Sadi Seferoğlu
Prof. Dr. Sadi SeferoğluAkademisyen / Ankara
Teşvik Ödülleri Çalışma Grubu Üyesi
Gülay Öztüre
Gülay ÖztüreÖğretmen / İzmir
Teşvik Ödülleri Çalışma Grubu Üyesi
Şeref Kaplan
Şeref KaplanÖğretmen / Manisa
Teşvik Ödülleri Çalışma Grubu Üyesi
Aslı Yıldırımgil
Aslı YıldırımgilÖğretmen / Manisa
Teşvik Ödülleri Çalışma Grubu Üyesi
Dr. Tuğba Öztürk
Dr. Tuğba ÖztürkAkademisyen / Ankara
Teşvik Ödülleri Çalışma Grubu Üyesi