Teknolojiye ne kadar hakim olduğumuz ve bu hakimiyeti ne şekilde kullandığımız, her ülkenin, her sektörün, her alanın, hatta her bir bireyin başarısında belirleyici olacaktır. Aldığımız teknoloji eğitiminin niteliğini belirleyecek olan ise, türlü türlü zorluklara rağmen, özveriyle bilişim teknolojileri derslerinde geleceğe dokunan Bilişim Teknolojileri eğitimcileridir. Alanında başarılı, yaratıcı ve ilham verici çalışmalara imza atan öğretmenlerimizin çabalarını takdir etmek, örnek gösterip yaygınlaştırmak adına Teşvik/Yaratıcı Çözümler Ödüllerinin ikincisini vermek için yola çıktık.

BTE Derneği üyelerinin oylarıyla belirlenecek olan Teşvik/Yaratıcı Çözümler ödülleri için sizler de  başvuruda bulunabilir ya da adayınızı önerebilirsiniz.

Şimdiden katılan tüm öğretmenlerimize başarılar dileriz.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

Son başvuru tarihi: 5 Ağustos 2018

Finalistlerin ilanı ve Dernek üyelerinin oylamaya başlaması: 12 Ağustos 2018

Dernek üyelerinin finalistleri oylama için son gün: 19 Ağustos 2018

Ödül töreni: 30 Ağustos 2018

1. Teşvik Ödülleri

Dernek üyelerimizin oylarıyla belirlenen Teşvik/Yaratıcı Çözümler Ödüllerine katılan, finale kalan ve ödüle layık görülen tüm Bilişim Teknolojileri Öğretmenlerimize teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.

Birincilik Ödülü
Muharrem YILDIZ – MALATYA

muharrem yıldız

İkincilik Ödülü
İlhami Selim BAYKÖSE – KAYSERİ

İlhami Selim Bayköse Orhan ORAK

Üçüncülük Ödülü
Nilgün GÜRLER – KÜTAHYA

nilgün gürler

Finalistler
Adem Türk – Rize
Fuat Şenol – Aydın
Hakan Yandım – Bilecik
Hasari Kaşkan – Adıyaman
İbrahim Kuru – İzmir
İbrahim Paşa Akça – Samsun
Mahmut Bora Karakuş – İstanbul
Muharrem Yıldız – Malatya
N. Alp Ar – İstanbul
Nilgün Gürler – Kütahya
Selçuk Yusuf Arslan – Ankara
Selim Bayköse/Orhan Orak – Kayseri

Birinci Alana Katkı Ödülü

Doç. Dr. Selçuk Özdemir

a1

Derneğimiz tarafından geleneksel hale getirmeyi umduğumuz Alana Katkı Ödülünün ilki Gazi Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Sayın Doç. Dr. Selçuk ÖZDEMİR’e verilmiştir.

Derneğimizin düzenlediği yüz-yüze ve online atölye çalışmalarında binlerce bilişim teknolojileri eğitimcisine ulaşmamızı ve örnek bir hizmeti-içi eğitim modeli sunmamızı sağlaması başta olmak üzere, eğitimlere katılmış öğretmenlerin okullarında ihtiyaç duyduğu desteği sunması, çok sayıda ilde alana ilişkin büyük bir farkındalık yaratması, eğitimcilere bölgesel hareketlere, proje ve faaliyetlere motivasyon ve ilham kaynağı olması, çalıştay, kurultay ve zirvelerde alanı başarıyla temsil etmesi, toplumsal bir bilinç ve kamu oyu oluşturulmasına büyük katkı sağlaması, bitmeyen enerjisi ile öğrenci, öğretmen, akademisyen  tüm paydaşların alanın içinden bir öğretmeni olması ve bizim gibi toplulukların çalışmalarının tümünü gönüllülük esasıyla, nezaket ve samimiyetle  yürütmesi sebebiyle ödüle değer bulunmuştur.

a11sdf

a12as

img-20160802-wa0000