eTwinning Çalışma Ekibi

Home/eTwinning Çalışma Ekibi

BTE Derneği Isparta İl Koordinatörü

BTE Derneği Kütahya İl Koordinatörü

BTE Derneği Bursa İl Koordinatörü

Uygulamalı E-Twinning Eğitimleri 3

eTwinning Çalışma Ekibi tarafından düzenlenen eTwinning Eğitim Serisinin 3. eğitimi 9.11.2020 tarihinde saat 21.00 da belirtilen 606 447 69 72 ID üzerinden canlı olarak yapılacaktır. Senimer kaydı daha sonra BTE Derneği Youtube kanalı üzerinden ulaşılabilir olacaktır.

BTE Derneği Youtuba Kanalı – Uygulamalı eTwinning Eğitimleri 

Uygulamalı E-Twinning Eğitimleri 2

eTwinning Çalışma Ekibi tarafından 130 eğitimci ile gerçekleştirilen ikinci eğitimin kaydına BTE  Derneği Youtube kanalından ulaşılabilir.

BTE Derneği Youtuba Kanalı – Uygulamalı eTwinning Eğitimleri 2

Bloklarla Yapay Zeka Uygulamaları

Kodlama Haftası Codeweek 2020 kapsamında, BTE Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Cumhur Torun ve BTE Derneği Ankara İl Koordinatörü Serhat Kağan Şahin’in katılımıyla “Çocuklar İçin Bloklarla Yapay Zeka Uygulamaları” semineri verilmiştir. 19.10.2020 Pazartesi akşamı saat 21.00 da çevrimçiçi olarak düzenlenen seminere 250 öğretmenimiz katılmış, öğretmenlerimizle Pictoblox ve Mblock ile yapay zeka uygulamaları paylaşılmıştır. Seminerin sonunda katılım belgeleri belirtiğiniz e-posta adresine iletilmiştir. Kodlama haftası 2020, cw20-PB8mG ve cw20-ZP4M4 kodlarını mükemmellik sertifikası için etkinliğinize eklemeyi unutmayınız.

Seminer Katılım Formu

Uygulamalı eTwinning Eğitimleri 1

Bilişim Teknolojileri Eğitimcileri Derneği, eTwinning Çalışma Ekibinin düzenlediği “eTwinning Süreci” konulu seminer 120 öğretmenimiz katılımı ile gerçekleştirilmiştir. Seminer sonunda arzu eden öğretmenlerimiz çevrimiçi bir değerlendirmeye katılmış, 90 ve üzeri başarı gösteren öğretmenlerimizin katılım belgeleri dijital ortamda e-posta adreslerine iletilmiştir.

Seminerin kaydına BTE Derneği Youtube kanalından ulaşılabilir.

BTE Derneği Youtube Kanalı – Bircan Keleş Seminer Kaydı

eTwinning Kaynaklar

eTwinning süreci hakkında bilgi edinmek için Bursa İl koordinatörü Hasan Ersoy Hocamızın Youtube kanalında paylaştığı içeriklerden faydalanılabilir. 

Hasan Ersoy Youtube Oynatma Listesi

eTwinning Çalışma Ekibi

BTE Derneği eTwinning Çalışma Ekibi, eTwinning sürecinde BT Öğretmenlerini daha aktif kılmak için ihtiyaç duyulan bilgilendirme, iş birliklerinin sağlanması ve proje ekipleri oluşturulması adına çalışmalar yürütür. 

Çalışma ekibinden destek almak, proje ekiplerine katılmak  veya iletişim kurmak için paylaşılan formu doldurabilirsiniz.

eTwinning Çalışma Ekibi Katılım Formu  

Go to Top