BTE Akademi – BTEx – Çevrimiçi Eğitimler

Home/BTE Akademi – BTEx – Çevrimiçi Eğitimler

Tanıtım kaygısı olmadan, firma ismi/logosu bile kullanmadan sistemi bilişim teknolojileri eğitimcilerinin hizmetine sunan, hatta ismini burada andığımızı öğrenirlerse mahcup olacağını bildiğimiz milli firmamız Etgi Grup ve Vedubox’a ülkemiz adına bilişime değer kattıkları için teşekkürü borç biliriz.

Ocak 2019 ayı güncel liste : Python eğitimi (temel-orta-ileri), Çocuklara Python Öğretimi, Python ile web uygulamaları, App Inventor ile mobil uygulama geliştirme, Javascript ile Modern web, React native ile mobil uygulama geliştirme, Angular, Reactjs, ionic ile mobil uygulama geliştirme, Nodejs, Linux, PHP, Unity (temel), eTwinnig (Tek oturum), Tübitak 4006 (Tek oturum), SketchUp, Tinkercad, Web 2.0 araçları, Fusion 360 (temel), Scratch, Kodu Game Lab, Small Basic, Artırılmış Gerçeklik (Hp Reveal – tek oturum), Bulut bilişim (Google Drive – tek oturum), Yapay Zeka (seminer), Çevrimiçi kodlama ortamları (tek oturum)

Mevcut meslektaş iş birliklerine katılmak veya eğitmen olarak destek vermek için paylaşılan form ile planlanan oturumlara ön başvuru yapabilirsiniz. Ön başvurunun ardından açılan gruplar için kesin kayıt yapmanız istenecektir. Kesin kayıt yaptırıp katılım gösterilmemesi durumunda başvuru sahibinin BTE DERNEĞİnin gerçekleştireceği diğer etkinliklere yapacağı başvuruların da değerlendirilemeyecek olduğunu önemle hassasiyetinize sunarız.

Başvuru için tıklayınız 

Bilişim Teknolojileri Eğitimcileri Derneğinin çevrimiçi (online) eğitim platformu Vedubox sponsorluğuyla hayata geçiyor.  http://akademi.bte.org.tr adresinden öğretmenlerin meslektaşlarına, öğrencilerin akranlarına eğitimleri deneme yayınlarıyla başlıyor. Serhat Kağan Şahin Hocamızın Tübitak 4006 Bilim Fuarlarına ilişkin eğitiminin bazı bölümleri Derneğimiz Youtube kanalından ve Facebook sayfamızdan canlı yayınlanacaktır. Gökhan Biçer, Serhat Kağan Şahin,  ve Burcu Yılmaz öğretmenlerimize şimdiden teşekkür ediyoruz.

Yayın Youtube kanalımızda herkesin erişimine açılmıştır.

Eğitim portalında paylaşılan bazı belgelere ve sunuya buradan ulaşabilirsiniz.

Youtube üzerinden canlı eğitimler ve sohbetler Doç Dr. Selçuk Özdemir Hocamızla başlıyor. Nihat Bal hocamızın moderatörlüğünde Online Atölyeler sorularınızı canlı canlı sorabileceğiniz uzmanlara ulaşmanızı sağlayacak. Canlı videolar kanalımızdan yayınlanarak tüm öğretmen ve öğrenciler için ulaşılabilir olacaktır. Tüm emeği geçenlere teşekkür ederiz.

(14 yayın paylaşılmıştır)

Go to Top