EğitiJAM 2024 Maratonu Tamamlandı

EğitiJam 2024 Maratonu tamamlandı. 3 Mayıs 2024 Saat 20.00’da başlayan maraton 5 Mayıs 22.30’da sonlandırılmıştır. Maratonumuzun bu seneki teması “KONTRAST” olarak belirlendi. 146 Takım ve 542 Öğrenci ile 48 saat boyunca K12 Oyun Geliştirme Maratonu EğitiJAM kapsamında oyun geliştirmeler tamamlandı ve https://itch.io/jam/egitijam-2024 sitesine yüklendi. Böylece “Ön Değerlendirme” süreci başlamış oldu. Ön değerlendirme jüri tarafından tamamlanacak ve finalistler duyurulacaktır.

EgitiJAM, akran öğrenmesi, takım çalışması, BT ekipleri birliğinin deneme modeli olarak çok önemli bir yere sahiptir. Bu etkinliğin ortaokulda ellerimizde yetişen lisede yükselen pırıl pırıl öğrencilerimizin kendi etkinliği olduğunu unutmayalım. Öğrenci ekibimiz mükemmel ve önlerinin açılması çok önemsiyoruz. Ülke çapında 542 öğrencinin bir şekilde dahil olduğu bir game jam dünyada bile dikkate değer.

Bu süreci sorunsuz bir şekilde yürütmek için çaba sarf eden EğitiJAM 2024 ekibine, danışman öğretmenlerimize ve gecesini gündüzüne katan öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.